Fetiş Ürünleri

0 Comments

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler karınin üretilen daha dümdüz modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını dikilmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri küşade arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dosdoğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler eğlence dansında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşırı bay dergisinde zen vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arsa almaya başladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden bile evetğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel evetğu derece narin olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişeksiksiz huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri nazar boncuğu modül olarak satmanın nezdinde biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat giderek liberalleşmeye dosdoğru giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ait olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık sürüklemek karınin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile ana başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları nazar boncuğu başına veya bir partnerle her yaştan adam aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata renk zammetmek karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde hafi evetğu karınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla devam etmek bazı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre kısaltmak, anlayışlevselliği karşı bilgelik edinmeden satın kısaltmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin mehabetli çaba harcama etmelidirler. üste; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan aldatmaışmutaş daha kolayca ve erinçli olmaya başladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks avluında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı karınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, avluına işleklık zammetmek, daha eksiksiz bir orgazm devam etmek veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek karınin sex shoplardan aldatmaışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan muamelei yasak olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mehabetli gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum dosdoğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta oldukça patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona gereğince faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en kolayca yolu. üste seks sırasında etkin olmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken berhavakısaltmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek köstek tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha eksiksiz seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir