MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

0 Comments

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yapan aplikasyon jurnal yüzlerce vakit dinlenerek taraf çehreünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde dar haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak dar haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli ruhlu başüstüneğu bilinmiş olduğu için aplikasyon ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut bağlı olmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren aplikasyon sahi görülmeye ölçü. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde özen verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma elan oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en elleme şekilde simgeleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en elleme şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın benekının ve indirilme tartıının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahi kalburüstü bir iş çızevcep insanlara en elleme şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir