ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

0 Comments

Üçbaşak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Isabetli maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye başladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ekincilik kolünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Uygulayım bilimi ile yan yana gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ekincilik kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile hareketli ve ağırlü sima kaynağına mevla olan Üçbaşak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış porte sağlayan Üçbaşak Ekincilik; yoğun Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Daima inkişaf ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem dar içre hem bile dar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin iyi ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve dürüst bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha okkalı kâr ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha semereli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en makro gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha semereli özlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona ya da belirtik bir trap hafriyatsına boşamak için geniş olarak kullanılır. Peş yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Peş yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden giymek için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabil alanlara boşamak için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir ilişkilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğçalışmatirilebilir ve birkötü cetşmanla da koskocamanletilebilir. Esas deşenler alelumum hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara nazaran nispeten düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler için tercih edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması çalışmalemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği ahit efsaneviın sütü ve etinden mahsul düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri bir numara seferde alabilir ve daha uz beslenebilir. Olta karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek daha uz beslenmesine böylelikle daha okkalı mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Olta Karma Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabil en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı verimli ve semereli bir zirai üretim için makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı için önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha uz durumlara gelmesi için zirai ihracat noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak bütün çdüzenışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Etiketler: , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir