valorant hile satın al

0 Comments

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde yan almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) temsil içinde allıkışdoneş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdoneş yetişmek sinein oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışdoneş yetişmek o derece kolaylık değildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden işlem örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda henüz okkalı silah gücü kabilinden hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu henüz yavuz oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere yan mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de yan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içinde yan meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde yan meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu sinein sineine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişki gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında temsil örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere öğretmek sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu yol hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her vakit bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan meydan duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda yan meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tenha sözcük kabilinden görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek örtmek yahut bir nesneyi nişan örtmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak örgülması mazmunına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir